Rođendanski prvijenac Lendrića za Lens (VIDEO)

Bivši igrač Hajduka i Lokomotive Ivan Lendrić, bio je strijelac u 2-1 pobjedi Lensa nad Ajaccioom u prvom kolu francuskog Liga kupa.

Lendrić, koji danas ujedno slavi i 26. rođendan, odigrao je svih 90 minuta na Stade Bollaert-Delelisu.

>> Lendrić predstavljen u francuskom drugoligašu (VIDEO)

U vodstvo su prvi došli gosti pogotkom Coutadeura u 37. minuti utakmice.

Preokret domaćina u samo tri minute pogotkom u 75. je najavio naš Ivan Lendrić, koji nakon povratne lopte Kevina Fortunea nije imao puno problema pri proslijeđivanju lopte u praznu mrežu za 1-1, i svoj prvijenac u dresu francuskog drugoligaša.

Konačnih 2-1, ponovno na asistenciju Fortunea, u 78. minuti postavio je Španjolac Cristian Lopez.

U drugom kolu francuskog Liga kupa Lendrićev Lens će, 22.08., odmjeriti snage sa Lorientom, koji je nakon jedanaesteraca (1-1) izbacio Laval.

Prvenstvene obveze u Ligue 2 Lens je otvorio s dva poraza. Prvi je upisao na otvaranju sezone (1-0) kod Auxerrea, dok je u drugom kolu momčad Alaina Casanove prosula rano 1-0 vodstvo, te pogotkom u 92. minuti utakmice upisala domaći 1-2 poraz od Nimesa. Lendrić je u prvenstvu do sada odigrao 88 minuta u uvodna dva kola, dok će Lens u sljedećem na noge trenutno trećeplasiranom Sochauxu.