Naši vani: Tudor srušio Milan u prvom kolu; gol i asistencija Brekala (VIDEO)

Twitter/VfL Wolfsburg EN

Igor Tudor i njegov Udinese svladali su Milan u prvom kolu talijanske Seria A. Dobar dan u Bundesligi imao je Josip Brekalo, a pogotke u Sloveniji postigli su Dario Vizinger i Borna Petrović.

Gol i asistencija Brekala

Sjajnu utakmicu odigrao je Wolfsburg ove nedjelje u Berlinu. ‘Vukovi’ su s čak 0:3 porazili Herthu te tako sa stopostotnim učinkom ušli u novu sezonu.

Poveli su gosti u devetoj minuti iz kaznenog udarca, a u 77. minuti u igru je ušao i mladi hrvatski nogometaš Josip Brekalo. Samo pet minuta trebalo je Brekalu da se upiše u strijelce. Lijepim solo prodorom oslobodio se čuvara, a onda pogodio drugu stativu gola Herthe.

A u prvoj minuti sudačke nadoknade Brekalo upisuje i asistenciju kod pogotka Roussillona.

Tudor srušio Milana

Nakon što je spasio sezonu tima iz Udina, Igor Tudor na odličan je način ušao u novu sezonu s Udineseom te je na domaćem terenu slavio protiv Milana rezultatom 1:0.

Jedini pogodak pao je u 72. minuti kada na asistenciju De Paula zabija Rodrigo Becao. Sljedećeg vikenda Udinese će opet biti domaćin, u goste im dolazi momčad Parme koja je u prvom kolu poražena protiv Juventusa.

Mišić strijelac u slavlju PAOK-a

Aktualni grčki prvak PAOK pobjedom je startao u novu sezonu. U prvom su kolu ove nedjelje rezultatom 2:1 svladali Panetolikos. Za domaću je momčad od 61. minute igrao i hrvatski nogometaš Josip Mišić koji se 15 minuta kasnije upisao i u strijelce.

Mišić je tako na pravi način ušao u sezonu u dresu grčkog tima.

Gol i asistencija Vizingera

Uvjerljivu pobjedu u sedmom kolu slovenske prve lige ostvarilo je Celje koje je s čak 0:6 svladao momčad Triglava. Drugi gol na utakmici u 20. je minuti zabio hrvatski napadač Dario Vizinger kojem je to već četvrti prvenstveni zgoditak. 25 minuta kasnije hrvatski napadač upisao je i asistenciju, u 45. minuti asistira Kerinu za treći pogodak gostiju.

Osim Vizingera za Celje je igrao i Ivan Božić dok je za domaću momčad nastupio Tin Karamatić. Triglav je nakon sedam kola sedmi a Celje treće s 12 osvojenih bodova.

Prvi pogodak Petrovića

21-godišnji hrvatski napadač Borna Petrović postigao je prvi pogodak u slovenskom prvenstvu. Petrović je pogodio u remiju Rudar Velenja 2:2 s Tabor Sežanom. Petrović je na terenu bio do 83. minute a u strijelce se upisao u 19. minuti.

Rudar je na tablici tek deveti s četiri boda a Tabor je peti s deset bodova.