Naši Vani: Pogodak i asistencija Livaje; autogol Čovića (VIDEO)

Momčad AEK-a danas je upisala pobjedu protiv Giannine. Marko Livaja učestvovao je u dva pogotka, kod prvog golom, a kod drugog asistencijom. Jučer je grčki Apollon Smyrnis remizirao na svom terenu, a autogol nespretno je postigao naš vratar Ivan Čović.

Gol i asistencija Livaje

Momčad AEK-a u 17. je kolu grčkog prvenstva svladao Gianninu rezultatom 3-1. Do 90. minute za domaću je momčad igrao hrvatski napadač Marko Livaja, koji je bio jedan od najboljih igrača na terenu. Livaja je doveo svoju momčad u 13. minuti u vodstvo šestim prvenstvenim pogotkom u sezoni. Gosti su izjednačili u 47. minuti, ali je AEK vratio vodstvo preko Arajua u 53. minuti. Asistent pogotka bio je naš Livaja, treća asistencija u prvenstvu ove sezone.

AEK nakon 17 kola ima 37 bodova i vodeća je momčad prvenstva.

Nespretan autogol Čovića

Apollon Smyrnis remizirao je s Panioniosom u 17. kolu jučer. Domaća momčad vodila je od 37. minute, i činilo se kako će i osvojiti sva tri boda. U 78. minuti udarac jednog gostujućeg igrača završava na stativi, a lopta se odbija i pogađa u leđa hrvatskog vratara, Ivana Čovića, te gosti dolaze do boda. Smyrnis nakon 14 kola ima 13 bodova i nalzi se na 14. poziciji.