Naši vani: Perišić trostruki asistent, Modrić strijelac; poraz Kopića

Inter je danas uvjerljivo slavio protiv Beneventa u osmini finala talijanskog kupa, a tri asistencije upisao je Ivan Perišić. Željko Kopić jučer je poražen sa svojim Paphosom.

Tri asistencije Perišića

Ovog vikenda igrale su se utakmice osmine finala talijanskog kupa. Inter je danas dočekao drugoligaša Benevento, te je na kraju uvjerljivo slavio. Bilo je jasno kojim smjerom će ići utakmica već nakon sedam minuta igre, kada su domaći stigli do dva gola prednosti. Krajnji rezultat bio je visokih 6:2. Dobar je kod domaćih bio i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. On se nije uspio upisati u strijelce, no tri puta je asistirao za pogodak.

Najprije je u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela asistirao Dalbertu za treći gol na utakmici. Na samom startu drugog dijela Inter je preko Lautara Martineza stigao i do četvrtog pogotka, a opet je asistent bio Ivan. Isti igrač zabio je i u 66. minuti, a opet mu je asistirao hrvatski nogometaš.

Perišić je odigrao svih 90 minuta, kao i Šime Vrsaljko, dok je Marcelo Brozović zamijenjen u 82. minuti.

Modrić strijelac

Real Madrid večeras gostuje u Sevilli kod Real Betisa. Goste iz Madrida koji imaju puno problema u La Ligi s rezultatima u vodstvo je doveo hrvatski nogometaš Luka Modrić. Modrić je u 13. minuti pogodio svoj prvi prvenstveni pogodak u La Ligi.

Poraz Kopića

Prvenstvenu utakmicu jučer je igrao ciparski Paphos kojeg vodi naš Željko Kopić. Njegova momčad upisala je domaći poraz, ukupno osmi u 16. kolu. Bolja je bila Nea Salamis koja je slavila rezultatom 1:3.

Za Kopićevu momčad do 60. je minute igrao hrvatski nogometaš Diego Živulić, dok je za goste cijeli susret odigrao Ivan Fuštar.

Nakon 16 kola Nea Salamis je četvrta s 26 bodova dok je Paphos tek deseti s 14 osvojenih bodova.