Naši vani: Mujan i Pešić asistenti; pobjeda Bjelice protiv Carrilla (VIDEO)

U jučer i danas igranim susretima, od hrvatskih nogometaša Tonći Mujan i Ivan Pešić upisali su asistenciju. Od trenera pobjede su upisali Zoran Mamić i Nenad Bjelica, dok su Romeo Jozak i Branko Ivanković remizirali.

Asistencija Mujana

NK Krško svladalo je Triglav u zaostalom susretu 21. kola slovenske prve lige rezultatom 2:0. Cijeli susret za domaće je odigrao hrvatski napadač Tonći Mujan, koji je bio asistent drugog pogotka u 61. minuti. Osim Mujana, za domaće je igrao i naš veznjak Josip Balić koji je ušao u igru s klupe u 43. minuti. Krško nakon 23 odigrane utakmice ima 26 bodova i sedma je momčad prvenstva.

I Pešić asistent

U igri za ostanak u ligi, koju igra osam klubova, Dinamo Bukurešt danas je rezultatom 0:1 svladao Botosani. Do 90. minute za goste je igrao hrvatski nogometaš Ivan Pešić, koji je u 82. minuti asistirao za jedini pogodak tima iz Bukurešta. Za goste je igrao i naš veznjak Luka Marić koji je odigrao cijeli susret.

Remi Jozaka u Kupu

U prvoj utakmici polufinala poljskog Kupa neodlučeno 1:1 odigrali su Gornik Zabrze i Legia koju vodi Romeo Jozak. Za goste je do 73. minute igrao naš napadač Eduardo, a cijeli je susret odigrao naš veznjak Domagoj Antolić.

Remi Ivankovića

Iranski Persepolis jučer je remizirao kod uzbekistanskog Nasaf Qarshija 0:0 u utakmici petog kola azijske Lige prvaka. Momčad Persepolisa koju vodi naš Branko Ivanković sada je druga u grupi C s 10 bodova, dva manje od prvoplasiranog Al-Sadda.

Pobjeda Mamića

Zoran Mamić i njegov Al-Ain jučer su u sklopu petog kola azijske Lige prvaka svladali su Al-Hilal rezultatom 2:1. Mamić je ovom pobjedom stigao na drugu poziciju kolo prije kraja, imaju sedam bodova, dva manje od prvoplasiranog Esteghlala, a jedan više od trećeplasiranog Al Rayyana s kojim će igrati u zadnjem kolu.