Naši Vani: Mesec i Brlek strijelci, asistencije Mujana i Mandića (VIDEO)

Pogodak Meseca, asistencije Mujana i Mandića Zanimljivo je jučer bilo na otvaranju drugog kola slovenske lige u okršaju Aluminija i Krškog. Uspješniji je bio domaćin koji je pred nešto više od 2.500 navijača slavio rezultatom 4-2. Domaći su slavili preokretom, zabili su tri pogotka od 81. do 86. minute. Hrvatski veznjak Vedran Mesec odigrao je cijeli susret, i u 81. je minuti započeo preokret svoje ekipe. Za goste je cijeli susret odigrao Tonći Mujan koji je bio asistent prvog pogotka, dok je Nikola Mandić, koji je bio asistent drugog pogotka Krškog, zamijenjen u 88. minuti. Za Aluminij je cijeli susret još odigrao Sanin Muminović, dok je Luka Čagalj zamijenjen u 74. minuti. Kod Krškog su osim spomenutih Mujana i Mandića zaigrali Marko Dušak (prvo poluvrijeme), Marin Jurina (cijeli susret), te Roko Nakić koji je s klupe ušao u 88. minuti. Oba tima nakon drugog kola imaju po tri boda. https://www.youtube.com/watch?v=mr4PfAne7hA

Petar Brlek pogodio za slavlje Wisle
Wisla Krakow upisala je slavlje u drugom kolu poljske Ekstraklase. Wisla je s minimalnih 1-0 bila bolja na svom terenu od Termalice, a pobjedu im je osigurao hrvatski veznjak Petar Brlek i to pogotkom u 89. minuti. Brleku je to drugi pogodak u drugom kolu, a Wisla nakon prve dvije odigrane utakmice u prvenstvu ima šest osvojenih bodova. https://www.youtube.com/watch?v=D2r1e1ZIJUc
Pogodak Lendrića u prijateljskom susretu
Belgijski Gent jučer je u prijateljskom ogledu rezultatom 1-3 svladao francuskog drugoligaša Lens. Za francuski tim cijeli je susret odigrao hrvatski napadač Ivan Lendrić koji je u 80. minuti iz kaznenog udarca postigao jedini pogodak za svoju momčad. Lovre Kalinić nije igrao, dok je Franko Andrijašević u igru ušao u 66. minuti. https://www.youtube.com/watch?v=cw_fI69sil0