Naši vani: Četvrti pogodak Ozobića; Mamić slavio na gostovanju (VIDEO)

Qarabag je u 13. kolu azerbajdžanske lige visoko slavio, a u strijelce se upisao i hrvatski nogometaš Filip Ozobić kojem je to četvrti zgoditak.

Zoran Mamić upisao je gostujuću pobjedu u 12. kolu prvenstva.

Qarabag je visoko slavio u utakmici 13. kola azerbajdžanskog prvenstva, te je stigao do osme pobjede u prvenstvu. Domaća momčad slavila je protiv Keshle s visokih 5:1. Poveo je Qarabag pogotkom Madatova u šestoj minuti no gosti u 21. stižu do poravnanja. 1:1 bio je rezultat prvog poluvremena, no odmah početkom drugog aktualni prvak Azerbajdžana vraća prednost. Gosti su uspjeli odbiti ubačaj s desne strane, no lopta se odbija do Filipa Ozobića koji puca iz prve, te vrlo lijepo pogađa za 2:1.

U narednih pet minuta Qarabag je stigao do još dva pogotka, te s tri pogotka u pet minuta stigao do nedostižnih 4:1. U završnici utakmice Madatov zabija svoj treći pogodak, te postavlja konačnih 5:1. Qarabag je na tablici drugi s 27 bodova iz 13 kola, pet manje od prvoplasiranog Neftchi Bakua.

Bio je to četvrti pogodak u prvenstvu za Ozobića, a uz to ima i pet asistencija. Jedan pgoodak postigao je i u kvalifikacijama za Europsku ligu na početku sezone.

Cijeli sažetak možete pogledati na:

Tablica:

Zoran Mamić i njegov Al-Ain slavili su u utakmici 12. kola prvenstva u UAE-a. Aktualni prvak očekivano je slavio na gostovanju rezultatom 1:3, te se tako četvrtom pobjedom u nizu izjednačio bodovno s prvoplasiranim Al-Sharjahom. Nakon nešto slabijeg ulaska u prvenstvu Al-Ain je stigao do 28. boda u 12. kolu.