Naši vani (VIDEO)

Provjerite kakav učinak su imali hrvatski igrači i treneri diljem svjetskih liga u periodu od 31. siječnja do 07. veljače 2017. godine.

Golgeterski raspoloženi bili su Mislav Anđelković, Tomislav Bušić, Marin Tomasov, Ante Rebić, Marcelo Brozović, Marin Jakoliš i Damjan Đoković. Od trenerskih uspjeha izdvajamo visoku pobjedu profesora Ivankovića u Iranu protiv glavnog konkurenta za naslov prvaka, te još jednu pobjedu Kovačevog Frankfurta koji je sada treća momčad Bundeslige. Veliko ostvarenje postigao je i Slaven Bilić u West Hamu najbrže stigavši do 25 pobjeda na klupi “Čekićara”. Pobjedu u trenerskom debiju upisao je i Zoran Mamić na klupi Al Aina.

Uživajte u najdetaljnijem pregledu učinka hrvatskih igrača i trenera u inozemstvu.

TOP 5
EUROPSKE LIGE (OD 5. DO 15. MJESTA)
OSTALE EUROPSKE LIGE (RANGIRANE ISPOD 15. MJESTA)
NIŽI RANGOVI I OSTATAK SVIJETA

>>TOP 5 <<

Ivan Rakitić (Barcelona) – Španjolska
Barcelona je svladala Atletico Madrid (1-2) u prvoj utakmici polufinala Kupa Kralja, Ivan Rakitić u igri je bio do 58. minute, a hrvatski je veznjak bio i asistent kod drugog pogotka Katalonaca.

All Goals HD – Atletico Madrid 1-2 Barcelona 01… by Live1Goals

Za vikend je Barcelona u izmiješanom sastavu svladala Athletic Bilbao rezultatom 3-0 u derbiju kola. Rakitić je u igri bio od 54. minute.

Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) – Španjolska
Atletico Madrid je poražen u prvoj utakmici polufinala Kupa Kralja (1-2) protiv Barcelone, a hrvatski branič Šime Vrsaljko u igri je bio prvih 45 minuta. Atletico je za vikend s dva gola Torresa svladao Leganés, a Vrsaljko je u igru ušao u 73. minuti. Atletico se nakon 21 odigrane utakmice nalazi na četvrtoj poziciji La Lige.

Duje Čop (Sporting Gijón) – Španjolska
Sporting Gijón poražen je na domaćem terenu rezultatom 2-4 protiv Alavesa. Hrvatski napadač Duje Čop u igri je bio do 62. minute kod domaćih. Sporting nakon 21. kola ima 13 bodova i nalazi se na 18. poziciji.

Niko Kovač, Ante Rebić (Eintracht Frankfurt), Antonio Mirko-Čolak (Darmstadt) – Njemačka
Eintracht Frankfurt kojeg vodi naš Niko Kovač nastavio je s dobrim igrama, i upisao desetu pobjedu ove sezone u Bundesligi. Njegov Frankfurt bio je bolji od Darmstadta na svom terenu rezultatom 2-0, a drugi gol djelo je hrvatskog napadača Ante Rebića koji je odigrao cijelu utakmicu. Frankfurt zauzima treću poziciju s 35 bodova. Za goste je od 68. minute u igri bio hrvatski napadač AntonioMirko Čolak.

Eintracht Frankfurt 2 – 0 Darmstadt 05.02.2017 by live-football3

Andrej Kramarić (Hoffenheim) – Njemačka
Hoffenheim se brzo oporavio nakon prvog ligaškog poraza od Leipziga, ovog je vikenda svladao Mainz s uvjerljivih 4-0. Hrvatski napadač Andrej Kramarić u igri je bio do 69. minute. Hoffenheim se nakon 19 kola nalazi na petoj poziciji s 34 boda.

Dejan Lovren (Liverpool) – Engleska
Liverpool je prošlog tjedna odigrao neriješenu utakmicu (1-1) u derbiju kola s Chelseaom. Hrvatski branič Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu, a u vikendnom porazu Liverpoola protiv Hull Citya rezultatom 2-0 nije nastupio zbog ozljede. Liverpool je nizom loših rezultata pao na peto mjesto.

Slaven Bilić (West Ham) – Engleska
West Ham našeg Slavena Bilića teško je poražen prošloga tjedna na svom terenu protiv Manchester Citya, bilo je 0-4. ‘Čekićari’ su se uspjeli brzo oporaviti, te na gostovanju kod Southamptonu ostvariti važnu pobjedu od 1-3. Bilić je tako postao trener koji je na klupi londonskog tima najbrže stigao do 25 pobjeda. West Ham nakon 24 kola ima 31 bod i drži devetu poziciju.

All Goals HD – West Ham 0-4 Manchester City 01… by Live1Goals

Mario Pašalić (Milan) – Italija
Treći uzastopni poraz upisala je momčad Milana, izgubivši od Sampdorije s minimalnih 0-1. Mario Pašalić igrao je do 72. minute kada ga je zamijenio Ignazio Abate. Kod gostiju je na klupi ostao Ante Budimir.

Josip Posavec (Palermo) – Italija
Josip Posavec sačuvao je svoju mrežu netaknutom u domaćoj pobjedi 1-0 Palerma nad Crotoneom. Usprkos pobjedi Palermo je ostao u zoni ispadanja, s osam bodova ispod Empolija.

Ivan Jurić (Genoa) – Italija
Posljednjih osam susreta momčad Ivana Jurića ne zna za pobjedu, a zadnji poraz su upisali na domaćem terenu od Sassuola – izgubivši 0-1. Od pobjede nad Fiorentinom sredinom prosinca, upisali su šest poraza i dva remija, čime su pali na 16. mjesto.

gen by ReplayFootCom

Marcelo Brozović, Ivan Perišić (Inter), Mario Mandžukić (Juventus) – Italija
Loš je tjedan iza momčadi Intera, koja je upisala dva poraza. Prvo ih je u četvrtfinalu kupa eliminirao Lazio rezultatom 1-2, da bi potom u derbiju prvenstva izgubili na gostovanju kod Juventusa s minimalnih 1-0. Marcelo Brozović i Ivan Perišić odigrali su cijeli susret protiv Lazija, a upravo je Brozović postigao jedini pogodak Intera na asistenciju Perišića. Kod Lazija je Ivan Vargić već standardno ostao na klupi za pričuve.

All Goals & Highlights HD – Inter 1-2 Lazio 31… by riqezi

Dvojac iz Intera započeo je i susret protiv Juventusa, a Perišić ga je i neslavno završio – zaradivši izravno isključenje zbog vrijeđanja glavnog suca. Kod domaćina je cijeli susret odigrao Mario Mandžukić, dok je Marko Pjaca ostao na klupi.

Milan Badelj (Fiorentina) – Italija
Dva pogotka Cristiana Tella bila su dovoljna za pobjedu 1-2 Fiorentine na gostovanju kod Pescare. Milan Badelj igrao je do 84. minute, dok je Hrvoje Milić ostao na klupi. Kod domaćina Robert Murić je također susret odgledao s klupe. Nikola Kalinić je zbog ozljede izostao s popisa za ovaj susret.

Alen Halilović, Marko Livaja (Las Palmas) – Španjolska
Dvojica Hrvata u Las Palmasu, Alen Halilović i Marko Livaja, nastupili su u porazu 0-1 svog kluba na gostovanju kod pretposljednje Granade. Dok je Livaja susret započeo od prve minute, Halilović ga je zamijenio u 81. minuti.

Bruno Petković (Bologna), Marko Rog (Napoli) – Italija
Težak poraz pretrpjela je momčad Bologne na domaćem terenu od Napolija, izgubivši 1-7. Susret su obliježila dva crvena kartona, promašeni jedanaesterac i čak dva hat-tricka – Hamšika i Mertensa. Bruno Petković upisao je debi za novi klub nakon što je ove zime pristigao iz drugoligaša Trapanija. Kod gostiju priliku je posljednjih deset minuta dobio Marko Rog, dok je Ivan Strinić ostao na klupi za pričuve.

Danijel Subašić (Monaco) – Francuska
Momčad Monaca slavila je u derbiju kola protiv jednog od dva izravna konkurenta za naslov. Klub iz Kneževine slavio je s visokih 3-0 protiv Nicea na svom terenu, a svih 90 minuta na golu domaćih proveo je Danijel Subašić. Monaco nakon 23 kola ima 52 boda, tri više od PSG-a i Nicea.

Ivan Santini (Caen) – Francuska
Momčad Angersa iznenadila je Caen prošloga tjedna, i izbacila ga iz francuskog Kupa već na samom startu. Angers je slavio rezultatom 3-1, a Ivan Santini za goste je odigrao cijelu utakmicu. Caen je za vikend u utakmici 23. kola Ligue 1 svladao Guingamp rezultatom 0-1, a Santini je još jednom odigrao cijeli susret.

Filip Krovinović (Rio Ave) – Portugal
Dva susreta odigrala je momčad Rio Avea, upisavši jednu pobjedu i poraz. Prvo su na domaćem terenu porazili Bragu rezultatom 1-0, da bi potom izgubili 2-1 na gostovanju kod Feirense. Filip Krovinović je na oba susreta ušao s klupe sredinom drugog poluvremena.

Matej Delač (Mouscron) – Belgija
Posljednjeplasirana momčad belgijske Jupiler lige Mouscron poražena je na gostovanju kod Genka rezultatom 1-0, a hrvatski vratar Matej Delač branio je cijelu utakmicu. Mouscron na posljednjem mjestu ima 18 bodova nakon 25 kola.

Ivan Leko (St.Truiden) – Belgija
St.Truiden kojeg vodi naš Ivan Leko je nakon dvije uzastopne pobjede poražen na gostovanju kod Westerloa rezultatom 1-0 . Nakon 25 kola St.Truiden ima 26 bodova i nalazi se na 11. poziciji.

Lovre Kalinić (Gent) – Belgija
Lovre Kalinić ovog je vikenda primio prvi pogodak na golu Genta u svojoj četvrtoj službenoj utakmici. Njegov je Gent remizirao (1-1) na gostovanju kod Zulte Waregema, a prvi gol bivši je vratar Hajduka primio u prvoj minuti sudačke nadoknade nakon nespretne reakcije njegove obrane. Nakon 25 kola Gent na petoj poziciji ima 40 bodova.

Antonio Milić (Oostende) – Belgija
Momčad Oostendea svladala (0-1) je prošloga tjedna Genk u uzvratnoj utakmici polufinala Kupa, te se s ukupnih 1-2 plasirala u finale istog. Hrvatski branič Antonio Milić odigrao je cijelu utakmicu, baš kao i u vikendnoj pobjedi Oostendea (2-0) protiv Mechelena. Oostende se nakon 25 kola nalazi na četvrtoj poziciji Jupiler lige.

Tomislav Barbarić (Kortrijk) – Belgija
Kortrijk je u 25. kolu belgijske Jupiler lige svladao Standard iz Liegea rezultatom 0-3. Hrvatski branič Tomislav Barbarić odigrao je cijelu utakmicu, te pritom upisao asistenciju kod drugog pogotka. Kortrijk se nalazi na desetoj poziciji u prvenstvu.

Mario Tičinović, Nikola Jambor (Lokeren) – Lokeren
Momčad Lokerena četvrti put u nizu nije uspjela upisati tri boda. Ovog su petka odigrali utakmicu bez golova na svom terenu protiv Anderlechta, a hrvatski veznjak Mario Tičinović u igri je bio do 86. minute. Nikola Jambor utakmicu je proveo na klupi.

Matej Mitrović (Bešiktaš) – Turska
Momčad Fenerbahcea izbacila je turskog prvaka Bešiktaš iz Kupa, gostujućom pobjedom od 0-1. S obzirom da je kod domaćih krajem prvog dijela isključen jedan branič, u igru je u 51. minuti ušao bivši branič Rijeke Matej Mitrović.

Goran Jozinović (Lugano) – Švicarska
Momčad Lugana teško je poražena na gostovanju kod Basela ovog vikenda, bilo je 4-0 za domaću momčad. Kod gostiju je već u 4. minuti zamijenjen Goran Jozinović koji je pretrpio ozljedu, i mogao bi s terena izbivati duže vrijeme.

Marin Leovac (PAOK) – Grčka
PAOK je prošlog tjedna svladao AEL Larissu rezultatom 0-2 u utakmici 11. kola grčke Super lige, a hrvatski branič Marin Leovac odigrao je cijeli susret. Leovac je odigrao cijeli susret i za vikend, kada je PAOK svladao momčad Asterasa rezultatom 3-2 u vrlo uzbudljivoj utakmici. PAOK nakon 19 kola ima 35 bodova i nalazi se na trećoj poziciji u prvenstvu.

Luka Marić, Antun Palić (Dinamo Bukurešt) – Rumunjska
Dinamo Bukurešt poražen je rezultatom 1-2 na svom terenu protiv Concordie, a asistent za jedini pogodak domaćih bio je Luka Marić koji je odigrao cijelu utakmicu, kao i veznjak Antun Palić.

Hrvoje Spahija (Voluntari), Renato Kelić (Craiova) – Rumunjska
Momčad Voluntarija teško je poražena na gostovanju kod Craiove (5-0). Za goste je cijelu utakmicu odigrao hrvatski branič Hrvoje Spahija, kao i Renato Kelić kod domaćih. Nakon 22 kola rumunjskog prvenstva, Craiova se nalazi na trećoj poziciji s 40 bodova, dok je Voluntari deseta momčad s 25 bodova.

Antonio Jakoliš (Steaua), Tomislav Šorša, Tomislav Gomelt (Cluj) – Rumunjska
Momčadi Cluja i Steaue remizirali su u utakmici 22. kola rumunjske Lige 1 rezultatom 1-1. Za Cluj je prvo poluvrijeme odigrao hrvatski ofenzivac Tomislav Šorša, dok je branič Tomislav Gomelt u igru ušao s klupe u 44. minuti. Za goste je do 48. minute u igri bio hrvatski napadač Antonio Jakoliš koji je imao tri prigode za zgoditak, ali ipak nije uspio zabiti.

Josip Fuček, Josip Šoljić (Poli Timisoara), Dario Rugašević (Gaz Metan) – Rumunjska
Nakon zimske stanke nastavilo se i prvenstvu u Rumunjskoj. U posljednjem susretu 22. kola susreli su se Poli Timisoara i Gaz Metan, te remizirali rezultatom 1-1. za domaćine su nastupili Josip Šoljić i Josip Fuček, dok je Leopold Novak ostao na klupi za pričuve. Fuček i Šoljić time su debitirali za novi klub, nakon što su ove zime pristigli iz Vikingur Reykjavika i Inter Zaprešića. Za goste je nastupio Dario Rugašević, koji je nakon sat vremena igre zaradio isključenje.

Karlo Bručić (Ironi Ashdod) – Izrael
Susret 21. kola između Ashdoda i Hapoel Ra’anane završio je pobjedom gostiju 0-1. Karlo Bručić odigrao je cijeli susret za domaću momčad.

Antonio Mršić (Bnei Yehuda) – Izrael
Utakmica između Bnei Yehude i Beitar Jerusalema završila je neriješenih 1-1. Antonio Mršić igrao je za domaćine do 56. minute.

Jozo Šimunović (Celtic) – Škotska
Celtic je prošlog tjedna svladao Aberdeen rezultatom 1-0, a hrvatski branič Jozo Šimunović odigrao je cijelu utakmicu. Celtic je za vikend upisao i 23. pobjedu u 24. kolu, ali Šimunović nije nastupio u toj utakmici. Celtic suvereno drži prvu poziciju sa 70 bodova, čak 27 više od drugoplasiranog Aberdeena.

Anton Maglica (Apollon) – Cipar
Ciparski Apollon plasirao se u četvrtfinale ciparskog Kupa pobjedom 2-0 protiv Zakakioua. Hrvatski napadač Anton Maglica odigrao je cijeli susret, a bio je i asistent kod prvog pogotka. Apollon je za vikend rezultatom 3-1 svladao Doxu, a Maglica je još jednom odigrao cijeli susret. Apollon se nakon 22 kola nalazi na trećoj poziciji s 49 bodova, četiri manje od prvoplasiranog APOEL-a.

Ivan Ćurjurić (Nea Salamis) – Cipar
Ciparski prvoligaš Nea Salamis remizirao je u utakmici 22. kola ciparske prve lige s Ermisom rezultatom 0-0. Hrvatski veznjak Ivan Ćurjurić u igri je bio do 80. minute. Nea Salamis se nakon 22 kola nalazi na devetoj poziciji s 27 bodova.

Filip Ozobić (Gabala) – Azerbajdžan
Drugoplasirana Gabala upisala je minimalnu pobjedu 1-0 nad Neftcijem. Filip Ozobić igrao je cijeli susret za domaću momčad.

Tomislav Bušić, Ivan Galić (Flamurtari) – Albanija
U prvom susretu četvrtfinala albanskog kupa momčad Flamurtari poražena je na domaćem terenu od Beselidhja Lezhe rezultatom 1-2. Tomislav Bušić i Ivan Galić odigrali su cijeli susret za domaćine. Nakon poraza u kupu, Flamurtari je odnio pobjedu u prvenstvu, porazivši Luftetari Gjirokaster rezultatom 2-1. Bušić je uz punu minutažu i postigao drugi pogodak na susretu, dok je Galić u igru ušao s klupe.

Marko Radaš (Skenderbeu) – Albanija
Marko Radaš zaigrao je od prve minute u oba susreta njegove momčadi. Prvo su u četvrtfinalu kupa odigrali 1-1 s Lacijem, da bi potom na gostovanju kod posljednjeg Korabi Peshkopija pobijedili rezultatom 0-1.

Matija Dvorneković, Pero Pejić (Kukesi) – Albanija
Momčad Kukesija loše je prošla u prvom susretu albanskog kupa, izgubivši od Tirane s 2-1. Pero Pejić zamijenjen je na poluvremenu, dok Matija Dvorneković nije bio ni na klupi. U prvenstvenoj pobjedi 1-0 nad Teuta Durresom, Dvorneković i Pejić zaigrali su od prve minute.

Karlo Kešinović (St. Andrews) – Malta
Momčad St. Andrewsa nastavila je svoj negativni niz bez pobjede, izgubivši na domaćem terenu od Hiberniansa rezultatom 1-2. Karlo Kešinović odigrao je cijeli susret te zaradio javnu opomenu.

Mislav Anđelković (Birkirkara) – Malta
Svoj drugi pogodak ove sezone postigao je bivši igrač Hajduka i Istre, Mislav Anđelković. U domaćoj pobjedi 2-1 Birkirkare nad Gzira Unitedom, Anđelković je postigao drugi zgoditak na susretu.

Mateo Poljak (Newcastle Jets) – Australija
Susret 18. kola A-League između Perth Glorya i Newcastle Jetsa završio je pobjedom domaćina 3-2. Mateo Poljak odigrao je cijeli susret za goste, koji su ovim porazom pali na sedmo mjesto – jedno ispod mjesta koje vodi u doigravanje.

Tomislav Kiš (Cercle Brugge) – Belgija
Momčad Cercle Bruggea svladala je Lommel United rezultatom 0-1 pogotkom u sudačkoj nadoknadi ovog vikenda. Bivši napadač Hajduka Tomislav Kiš odigrao je cijelu utakmicu.

Mario Babić (Tubize) – Belgija
Belgijski drugoligaš Tubize teško je poražen na gostovanju kod Liersea rezultatom 3-0. Hrvatski veznjak Mario Babić odigrao je cijelu utakmicu. Tubize se nakon 25 kola belgijske druge lige nalazi na četvrtoj poziciji.

Marin Jakoliš (Roeselare) – Belgija
Belgijski drugoligaš Roeselare svladao je rezultatom 2-1 Leuven ovog vikenda. Pobjedu je domaćoj momčadi donio hrvatski napadač Marin Jakoliš koji je pogodio mrežu u 83. minuti, samo tri minute nakon ulaska u igru. Roeselare se nalazi na drugoj poziciji belgijske druge lige.

Antonio Ježina (Antwerp) – Belgija
Belgijski drugoligaš Antwerp remizirao je u utakmici 25. kola druge belgijske lige kod St.Gilloisea rezultatom 1-1. Svih 90 minuta među vratnicama gostiju proveo je hrvatski vratar Antonio Ježina.

Vinko Begović (Gol Gohar) – Iran
Vinko Begović već više od deset godina radi u Iranu, a od srpnja 2016. vodi iranski Gol Gohar. Begovićevi izabranici su na gostovanju kod Iranjavan Bushehra odigrali neriješenim rezultatom 1-1, te sada drže peto mjesto u drugoj iranskoj ligi.

Branko Ivanković (Persepolis) – Iran
Derbi 20. kola između vodećeg Persepolisa i drugoplasiranog Tractor Sazija pripao je momčadi Branka Ivankovića, koja je odnijela visoku pobjedu 3-0.

Anton Krešić (Trapani) – Italija
Susret Serie B između posljednjeg Trapanija i Avellina završio je bez pogodaka, a Anton Krešić odigrao je cijeli susret za domaćine.

Damjan Đoković (Spezia) – Italija
U svom drugom nastupu za novi klub Damjan Đoković postigao je pogodak. Spezia je na domaćem terenu pobijedila Ternanu rezultatom 2-0, a na klupi domaćina ostao je Niko Datković.

Franjo Prce (Brescia) – Italija
Susret između Perugije i Brescije završio je pobjedom domaćina 3-2, a Franjo Prce odigrao je cijeli susret za goste i zaradio javnu opomenu.

Jurica Grgec (Maccabi Shaarayim) – Izrael
Treći uzastopni poraz upisala je momčad Maccabi Shaarayime, izgubivši od Hapoel Petah Tikve rezultatom 1-0. Jurica Grgec odigrao je cijeli susret za goste, koji su uvjerljivo zadnji na tablici druge izraelske lige.

Branko Vrgoč (Maccabi Netanya) – Izrael
Lider druge izraelske lige, Maccabi Netanya remizirala je rezultatom 1-1 na domaćem terenu protiv Ironi Neshera. Branko Vrgoč odigrao je cijeli susret za domaćine.

Igor Štimac (Al-Shahaniya) – Katar
Igor Štimac opet nije uspio upisati slavlje u katarskom prvenstvu, njegov Al-Shahaniya ovog je vikenda remizirao (1-1) na gostovanju kod Al-Sadda. Al-Shahaniya nakon 19 kola ima 16 bodova i nalazi se na 12. poziciji.

Igor Čerina (Sabah) – Malezija
Malezijski drugoligaš Sabah ovog je vikenda svladao Perlis rezultatom 1-3. Hrvatski branič Igor Čerina utakmicu je počeo od prve minute, a završio ju je u 78. minuti kada je isključen zbog drugog žutog kartona. Ovo je prva pobjeda Sabaha u trećem kolu druge malezijske lige.

Silvio Rodić (Eastern Suburbs) – Novi Zeland
Susret 14. kola između Eastern Suburbsa i Team Wellingtona završio je pobjedom domaćina 3-1. Silvio Rodić branio je cijeli susret za momčad, koja je ovom pobjedom skočila na treće mjesto.

Mario Bilen (Auckland City) – Novi Zeland
Kapetan Mario Bilen predvodio je svoju momčad na gostovanju kod Hawke’s Bay Uniteda, gdje su domaćini odnijeli pobjedu rezultatom 2-1. Ovim porazom momčad Auckland Citya pala je na peto mjesto Premiershipa.

Josip Brekalo (Stuttgart) – Njemačka
19. kolo 2. Bundeslige spojilo je vodeći Stuttgart i Dusseldorf, u susretu koji je završio pobjedom domaćina 2-0. Josip Brekalo, koji je ove zime stigao na posudbu iz Wolfsburga, debitirao je za novi klub u 61. minuti susreta.

Damir Kreilach, Roberto Punčec (Union Berlin) – Njemačka
Njemački drugoligaš Union Berlin odigrao je utakmicu bez golova na gostovanju kod Dynamo Dresdena. Hrvatski veznjak Damir Kreilach u igri je bio do 84. minute, a branič Roberto Punčec odigrao je cijeli susret. Union Berlin nakon 19 kola ima 32 boda i zauzima četvrtu poziciju.

Adam Sušac (Aue) – Njemačka
Momčad Auea poražena je na gostovanju kod Sandhausena rezultatom 2-0, a hrvatski branič Adam Sušac odigrao je cijelu utakmicu za goste. Aue se nakon 19 kola nalazi na pretposljednjoj poziciji druge Bundeslige.

Ivica Olić (1860 München) – Njemačka
Momčad 1860 Münchena poražena je protiv Arminie Bielefeld rezultatom 2-1, a hrvatski napadač Ivica Olić u igri je bio do 65. minute. 1860 München zauzima 14. poziciju s 19 bodova.

Marin Tomasov, Ivan Tomečak (Al Nassr) – Saudijska Arabija
Momčad Al Nassra upisala je gostujuću pobjedu od 0-3 protiv Al-Khaleeja. Za goste je pred kraj utakmice ušao Ivan Tomečak, dok je Marin Tomasov odigrao cijelu utakmicu, a i upisao se u strijelce u sudačkoj nadoknadi drugog dijela postigavši pogodak iz kaznenog udarca.

Tomislav Ivković, Martin Maloča (Al-Faisaly) – Saudijska Arabija
Momčad Al-Faisalya koju vodi Tomislav Ivković upisala je pobjedu na gostovanju kod Al-Wehde rezultatom 0-1. Hrvatski veznjak Martin Maloča u igri je bio do 85. minute.

Frano Mlinar (Wil) – Švicarska
Švicarski drugoligaš Wil remizirao (0-0) je ovog vikenda utakmici 19. kola protiv Le Monta. Za domaću je momčad cijelu utakmicu odigrao hrvatski veznjak Frano Mlinar. Wil se nakon 19 kola nalazi na trećoj poziciji s 27 bodova.

Krešo Ljubičić (Winterthur), Ilija Ivić, Marijan Urtić (Chiasso) – Švicarska
Momčad Winterthura poražena je na gostovanju kod Chiassa rezultatom 4-1. Za goste je do 69. minute u igri bio hrvatski veznjak Krešo Ljubičić, dok su za domaće cijelu utakmicu odigrali Ilija Ivić te Marijan Urtić.

Vjekoslav Tomić (Şanlıurfaspor) – Turska
Turki drugoligaš Şanlıurfaspor ispao je iz osmine finala turskog Kupa, bolji je nakon produžetaka bio Rizespor koji je slavio rezultatom 1-2. Svih 120 minuta na golu domaćih proveo je Vjekoslav Tomić.

Zoran Mamić (Al-Ain) – UAE
Zoran Mamić dobro je započeo avanturu na klupi Al-Aina, gdje je naslijedio Zlatka Dalića. Al-Ain je ovog vikenda rezultatom 3-0 svladao Al Nasr. Nakon 17 odigranih kola Al Ain se nalazi na drugom mjestu s 37 osvojenih bodova, 7 manje od vodeće Al Jazire.