Mandžukić strijelac protiv Napolija; pogodak Kramarića iz kaznenog udarca (VIDEO)

Danas je Hoffenheim na svom terenu poražen protiv RB Leipziga. Jedini pogodak za njih je na samom kraju susreta postigao Andrej Kramarić, dok je za Juventus pogodio Mario Mandžukić.

U jednom od derbija kola u njemačkoj Bundesligi Hoffenheim je poražen na svom terenu protiv RB Leipziga. Nakon prvog dijela bez pogodaka gosti su u 53. minuti stigli do vodstva preko Poulsena. U 73. minuti danski je napadač postigao svoj drugi pogodak na utakmici te odveo svoju momčad na dva gola prednosti. Slamka spasa za Hoffenheim stigla je prekasno, U trećoj minuti sudačke nadoknade Ilsanker je srušio Belfodila pa je sudac Aytekin pokazao na bijelu točku. Precizan izvođač kaznenog udarca bio je Andrej Kramarić, no bio je to pogodak koji je samo ublažio poraz domaćih.

Za Kramarića je to drugi pogodak u sezoni, a Hoffenheim je na tablici tek 11. sa sedam bodova nakon šest kola.

U Italiji se trenutno igra derbi kola. U sedmom kolu u Torinu Juventus na svom terenu dočekuje Napoli, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:1. Gosti su poveli u desetoj minuti preko Mertensa, no poravnanje za Juventus stiglo je u 26. minuti. Dobro je Ronaldo ubacio s lijeve strane, obrana gostiju nije pazila Marija Mandžukića, a bivši hrvatski reprezentativac glavom loptu posprema u mrežu.

Bio je to njegov treći prvenstveni pogodak. Brzo je Mandžukić stigao i do četvrtog. Početkom drugog dijela Juventus je u potpunosti preokrenuo, a strijelac je opet bio isti.