Ivan Graf strijelac u Kazahstanu (VIDEO)

Premier lige Kaisar je rezulatom 2-0 na domaćem terenu porazio Atyrau. Pogodak za 1-0 momčadi s juga Kazahstana u 33. minuti utakmice zabio je 30-godišnji stoper Ivan Graf. Konačnih 2-0 u trećoj minuti sudačke nadoknade postavio je Francuz Mathias Coureur. Za Atyrau, klub u kojem je donedavno bio trener Zoran Vulić, svih 90+ minuta odigrao je 27-godišnji Jure Obšivač. https://www.youtube.com/watch?v=e-mwnyin744 Stoperu Grafu, bivšem igraču Istre, ovo je drugi prvoligaški pogodak u karijeri. Do sada je u prvoligaškom društvu strijelac bio samo u 1-3 pobjedi Istre na gostovanju kod Osijeka, u sezoni 2013/2014. U istoj sezoni bio je strijelac i u hrvatskom kupu, u 2-3 pobjedi Istre nad NK Slavonija Požega. Osim za spomenutu Istru, 30-godišnji Graf u 1. HNL nastupao je za Lučko i Zagreb, te ukupno upisao 50 nastupa. U karijeri je još igrao za slovenskog drugoligaša Primorje, u kojem je postigao četiri pogotka, te ukrajinski klub s Krima – Tavriyju Simferopol. U veljači 2015. godine napušta Istru i odlazi u kazahstanski Pavlodar, iz kojeg je sredinom prošle godine prešao u Kaisar, čije boje danas brani. Ovom pobjedom Kaisar je ‘sačuvao’ 6. poziciju, koja vodi u ‘Ligu za prvaka’, dok se Obšivačev Atyrau nalazi na 10. mjestu ljestvice sa 17 osvojenih bodova, dva više od posljednjeplasiranog Akzhaiyk Uralska.