Golovi Caktaša i Jovića za pobjede Rubina i Zrinjskog; pogodak Perišića (VIDEO)

Pogodak Caktaša za slavlje Rubina Momčad Rubin Kazana ostvarila je prvu pobjedu u trećem kolu ruske Premier Lige. Rubin je na svom terenu rezultatom 2-1 svladao Arsenal Tulu, a hrvatski veznjak Mijo Caktaš u igri je bio do 84. minute. Caktaš je prethodno u 75. minuti iz kaznenog udarca svojoj momčadi osigurao tri boda. Caktas (Penalty) Goal HD – Rubin Kazan 2… by Goals_online Ovo je bila 900. pobjeda Rubina u ruskom prvenstvu, a Caktaš je današnjim pogotkom postao strijelac 2600. pogotka ove ruske ekipe u prvenstvu.

Jović strijelac za tri boda Zrinjskom
U derbiju drugog kola BH Premijer Lige sastala su se dva ponajbolja tima prvenstva BH. Momčad Zrinjskog slavila je u Mostaru rezultatom 1-0 protiv Širokog Brijega koji vodi naš Goran Sablić. Pogodak vrijedan tri boda, u 72. je minuti postigao hrvatski veznjak Toni Jović. https://www.youtube.com/watch?v=kxbdnbYFEyk
Pogodak Perišića na International Champions Cupu
Inter je nastavio sa sjajnim rezultatima na azijskoj turneji, slavljem protiv engleskog prvaka Chelsea, rezultatom 1-2. Marcelo Brozović i Ivan Perišić u igri su bili do 71. minute, dok je kod ‘Plavih’ posljednjih nekoliko minuta odigrao i Mario Pašalić. Perišić je u 53. minuti postigao lijep pogodak, drugi za svoju momčad. https://streamable.com/nejn7 Utakmicu je ipak obilježio autogol nogometaša Intera, Kondogbie koji je plasirao loptu u svoju mrežu s 35 metara u 74. minuti. https://streamable.com/3io27
Pogoci Šimića i Roskama
Prije tri dana, momčad Sarawaka poražena je u 18. kolu malezijskog prvenstva. Bolji je na domaćem terenu rezultatom 4-2 bio Malacca United. Golijadu je u 23. minuti otvorio hrvatski napadač Mateo Roskam koji je u 23. minuti doveo goste u vodstvo. Prvi zgoditak za domaće je u 31. minuti zabio 29-godišnji napadač Marko Šimić, njegov peti u sezoni. Malacca United se s 15 bodova nalazi na desetoj poziciji prvenstva, dok Sarawak drži pretposljednju 11. poziciju s 14 bodova.]]>