Budimir dvostruki strijelac za Crotone, Šimić pogodio za SPAL (VIDEO)

U susretu 26. kola talijanske Seria A, SPAL je na gostovanju svladao Crotone rezultatom 2-3. Oba pogotka za domaće je zabio naš napadač Ante Budimir, dok se za goste u strijelce upisao Lorenco Šimić.

Gosti su poveli u 37. minuti, kada je za 0-1 pogodio Antenucci. Crotone je do izjednačenja stigao početkom drugog dijela, kada je peti pogodak u prvenstvu ove sezone postigao naš napadač Ante Budimir.

Samo dvije minute kasnije SPAL je vratio prednost, a prvi pogodak u dresu novog kluba postigao je mladi hrvatski stoper Lorenco Šimić. Za 1-3, u 60. je minuti postigao Paloschi.

U 86. minuti Budimir stiže do šestog pogotka u sezoni, svog drugog na utakmici, ali njegova momčad do kraja nije uspjela izvući bod.