Rudeš do pobjede na Poljudu, navijači vikali “Uprava odlazi” (VIDEO)

U susretu 15. kola Hrvatski Telekom Prve lige Rudeš je na Poljudu svladao Hajduk. Rezultat je bio 2:3 (2:0). Posljednjeplasirana momčad prvenstva je u uzbudljivom susretu nadoknadila zaostatak od dva gola iz prvog poluvremena te je došla do tri vrijedna boda i druge pobjede u sezoni.

Susret je obilježio i protest Torcide koja je na ogradi sjeverne tribine stadiona zbog loših rezultata izvjesila poruke upućene upravi kluba, a prvih devet minuta susreta nisu navijali. Nakon što su gosti stigli do izjednačujućeg i vodećeg zgoditka navijači sa istočne tribine su skandirali “Uprava odlazi!”.

Hajduk je bolje otvorio susret te je došao u vodstvo u 15. minuti susreta kada je Savvas odlično pronašao Borju Lopeza koji zabija prvijenac u bijelom dresu.

Samo šest minuta kasnije na asistenciju Ercega vodstvo domaćina je povećao Ohandza koji se minutu kasnije mogao ponovno upisati u strijelce.

Rudeš je do smanjenja zaostatka došao u 61. minuti kada je nakon odličnog solo prodora Turčin pronašao Entrenu za njegov prvi gol u dresu zagrebačkog kluba.

U 67. minuti u velikoj prigodi se našao Teklić koji je izašao 1 na 1 sa vratarem Čondrićem koji mu brani udarac.

Dvije minute kasnije gosti su iskoristili svoju priliku kada na asistenciju Kamenara šesti zgoditak u aktualnoj sezoni zabija Budimir.

Potpuni preokret smo vidjeli u 89. minuti kada pobjedu Rudeša na asistenciju Budmira svojim drugim golom na susretu donosi Entrena.

Petnaesto kolo se nastavlja sutra kada se od 15 sati u Kranjčevićevoj sastaju Lokomotiva i Rijeka, a od 19 sati u Koprivnici počinje duel Slaven Belupa i Dinama.

Video zgoditaka donosi aplikacija TVizzy.

Od 19 sati na Poljudu počinje susret 15. kola Hrvatski Telekom Prve lige između Hajduka i Rudeša.

Hajduk je u posljednja dva prvenstvena susreta upisao dva remija dok se Rudeš nalazi na začelju prvenstvene ljestvice sa samo jednom pobjedom, pet neriješenih ishoda i osam poraza.

U prvom međusobnom ovosezonskom srazu dvije momčadi na čijim klupama sjede španjolski treneri Hajduk je upisao uvjerljivu pobjedu rezultatom 0:4. Susret će ostati upamćen po hat-tricku Saida koji odlukom trenera Carrilla više nije u kadru prve momčadi Bijelih te činjenici da je domaćin susret završio sa devet igrača jer su crvene kartone dobili Vuco i Borevković.