Rijeka preokretom do slavlja protiv Domžala (VIDEO)

Rijeka, Domžale

U posljednjoj provjeri uoči nastavka prvenstvene sezone Rijeka je na Rujevici ugostila slovensko Domžale te je nakon preokreta došla do pobjede od 3:2 (0:2).

Prvo poluvrijeme je pripalo gostima koji su na odmor otišli s prednosti od 2:0. Strijelci su bili Žan Majer u 11. i Petar Franjić u 34. minuti susreta.

U drugom poluvremenu momčad Matjaža Keka je izborila preokret. Prvo je za smanjenje rezultata u 54. minuti pogodio Ante Kulušić koji je jučer postao član kluba s Rujevice. Šest minuta poslije rezultatski egal je donio Mario Gavranović.

Pobjedu Rijeci u sudačkoj nadoknadi svojim drugim zgoditkom na utakmici donosi 30-godišnji stoper Ante Kulušić koji se tako na najbolji način predstavio riječkoj publici.

RIJEKA: Prskalo (od 51′ Sluga), Ristovski (od 46′ Martić), Šofranac (od 46′ Kulušić), Elez, Zuta (od 46′ Gavranović), Maleš (od 46′ Čanađija), Mišić, Črnic (od 46′ Matei), Vešović, Andrijašević (od 69′ Ajayi), Gorgon.

DOMŽALE: Golubović, Amedej (od 59′ Matjašić), Volarić (od 59′ Firer), Širok, Blažić (od 80′ Žužek), Dobrovoljc (od 73′ Repas), Balkovec (od 59′ Brachi), Franjić (od 59′ Žinko), Majer (od 22′ Huč), Husmani (od 59′ Batrović), Bratanović (od 55′ Ožbolt).

U prvom kolu nastavka sezone Rijeka će u nedjelju 19. veljače s početkom u 15 sati gostovati na Gradskom vrtu kod Osijeka.