Osijek u sudačkoj nadoknadi došao do boda u Koprivnici (VIDEO)

Osijek je zgoditkom Mile Škorića u posljednjem napadu došao do boda protiv Slaven Belupa. Susret u Koprivnici okončan je rezultatom 1:1 (1:0).

Farmaceuti tako za pobjedu ne znaju ni peto uzastopno kolo u nizu, a Bijelo-plavi su dva kola zaredom postigli gol u zadnjim trenucima utakmice.

Prvi pogodak na susretu vidjeli smo u 28. minuti kada je nakon kombinacije s Purićem lijepim udarcem s 15-ak metara Miloš Vidović svladao Malenicu. Bio je to njegov prvijenac u dresu Slaven Belupa.

Gosti su bili blizu izjednačenju u 70. minuti kada nakon proigravanja Škorića udarac Marića nogom brani Marković.

U 87. minuti pobjedu domaćina je mogao potvrditi Goda koji je izašao sam pred Malenicu, ali vratar Osijeka brani njegov udarac.

Kad se očekivao posljednji zvižduk suca Bebeka bod Osijeku nakon centaršuta Ejupija kojeg nije uspio očistiti Telushi donosi Mile Škorić poluvolejem s desetak metara.

Kolo se nastavlja večerašnjim ogledom u Zaprešiću između Inter i Dinama koji počinje u 19 sati.

Od 17 sati u Koprivnici u susretu devetog kola Hrvatski Telekom Prve lige sastaju se Slaven Belupo i Osijek.

Domaćini za pobjedu ne znaju posljednja četiri kola te se trenutno nalaze na šestom mjestu ljestvice. Gosti su pak na četvrtoj pozciji nakon što su u prošlom kolu u posljednjoj minuti susreta dobili Hajduk.

Posljednjih pet međusobnih susreta ova dva suparnika završila su pobjedama Bijelo-plavih.