Lokomotivi se svidjelo pobijediti Dinamo… (VIDEO)

Screenshot: Arenasport

U 34. kolu Hrvatski Telekom Prve lige Lokomotiva je u Kranjčevićevoj slavila protiv Dinama rezultatom 3:1 (2:0).

Druga je to pobjeda zaredom momčadi s Kajzerice protiv partnerskog kluba nakon što su u prethodnih 27 susreta ostvarili 26 poraza i jedan neriješen ishod.

Plavi su tako propustili prvu meč loptu da već danas osiguraju naslov prvaka Hrvatske.

Lokomotiva je do vodstva došla u 4. minuti nakon što se Radonjić na centru igrališta oslobodio Rrahmanija te je nakon dugačkog sprinta matirao Livakovića.

Samo osam minuta kasnije Burić je uposlio Radonjića koji asistira Krstanoviću čiji prvi udarac odbija Benkovića, ali iskusni napadač je najbrži na odbijenu loptu koju šalje u mrežu.

Dinamo je do smanjenja rezultata došao u 66. minuti nakon što je Hendija načinio prekršaj nad Benkovićem u kaznenom prostoru. Sa 11 metara precizan je bio Soudani koji se ovim pogotkom izjednačio sa Heberom na vrhu ljestvice strijelaca, obojica su postigla po 16 golova.

Lokomotiva je pobjedu potvrdila u sudačkoj nadoknadi kada je iz zaleđa poentirao Šunjić koji će od ljeta nositi dres Dinama.

Kolo se nastavlja večeras kada se od 20 sati na Rujevici sastaju Rijeka i Inter-Zaprešić.

Od 18 sati u Kranjčevićevoj počinje prvi susret 34. kola Hrvatski Telekom Prve lige u kojem Lokomotiva dočekuje partnerski Dinamo.

Plavi traže pobjedu kojom bi i teoretski osigurali novu titulu prvaka Hrvatske, 12. u proteklih 13 sezona, nakon što se prošle godine okrunila Rijeka.

U ovosezonskim prvenstvenim susretima Dinamo je slavio dva puta (3:0; 2:0) dok je u ožujku Lokomotiva došla do prve senzacionalne pobjede u međusobnim dvobojima slavivši u Maksimiru sa 4:1 nakon čega je ostavku podnio Mario Cvitanović.

Goran Tomić i Nikola Jurčević su se odlučili započeti predstavu sa sljedećim igračima: