Lokomotiva preokretom svladala Inter Zaprešić (VIDEO)

U posljednjoj utakmici 35. kola HT Prve Lige koja se trebala igrati jučer, Lokomotiva je preokretom svladala Inter Zaprešić.

Inter je u vodstvo doveo Nikola Rak u 11. minuti, vrlo lijepim pogotkom s vrha kaznenog prostora. Njegov četvrti u prvenstvu ove sezone.

U drugom dijelu Inter je igrao bolji nogomet, no gosti su uspjeli postići dva zgoditka, te preokrenuti rezultat. Najprije je nakon samo tri minute igre u drugom dijelu na 1:1 poravnao Ivan Šunjić, nakon akcije koju je pokrenuo vratar Hendija.

Do konačnog preokreta Lokomotiva je stigla već deset minuta kasnije kada je Mario Musa postigao drugi pogodak u prvenstvu ove sezone.

Ovom pobjedom Lokomotiva se odvojila od Intera na petoj poziciji s 48 bodova, pet više od momčadi iz Zaprešića.

Nakon jučerašnjeg (zbog lošeg vremena i nepostojanja uvjeta za igru) neuspjelog pokušaja odrađivanja obveze 35. kola, Inter i Lokomotiva će danas u Zaprešiću, s početkom u 21 sat, odigrati posljednji susret današnjeg (izmijenjenog) programa pretposljednjeg kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Domaćini se uoči današnjeg susreta nalaze na šestoj poziciji s dva boda zaostatka sa gostima.

U ovosezonskim međusobnim susretima po jedna pobjeda je pripala svakoj momčadi dok je prvi duel odigran u Zaprešiću završio bez pobjednika.