Dinamo s četiri gola ispratio Cibaliju, Soudani s glumom opet u prvom planu (VIDEO)

Dinamo je u Maksimiru slavio protiv Cibalije rezultatom 4:0 (3:0). Strijelci za momčad Marija Cvitanovića su bili Armin Hodžić koji je dva puta svladao vratara Šubarića dok su se po jednom u strijelce upisali Junior Ferndes i Ante Ćorić. Susret je pak obilježila gluma Soudanija koji je ponovno u susretu sa Vinkovčanima, kao i prošle sezone, prevario suca za kazneni udarac iz kojeg je postignut prvi gol na utakmici. >> Nova sramotna gluma Soudanija (VIDEO) Precizan sa 11 metara u 11 minuti bio je Armin Hodžić. Vodstvo je 13 minuta kasnije povećao Junior Fernades, a rezultat prvog dijela utakmice je u 43. minuti svojim drugim golom zaključio Hodžić.

U 71. minuti duela konačan rezultat je postavio Ante Ćorić.
Drugo kolo se nastavlja sutrašnjim ogledima Slaven Belupa i Lokomotive te Rijeke i Rudeša.
Od 20 sati u Maksimiru počinje prvi susret 2. kola Hrvatski Telekom Prve lige u kojem će snage odmjeriti Dinamo i Cibalia. Plavi su u prvom kolu upisalo pobjedu nad Istrom 1961 dok su gosti u Zaprešiću poraženi od Intera. U tjednu za nama Dinamo je napustio Guilherme dok je Cibalijin kadar koji je opterećen lošim financijskim stanjem kluba dodatno oslabljen odlascima Matije Mišića i Vlatka Šimunca. Mario Cvitanović i Mladen Bartolović su se odlučili za sljedeće početne sastave: ]]>