Cvjetno svladalo stare znance u finalu Knežije, kreće zadnji turnir prije ljetne pauze!

Jučer je završen peti turnir u sklopu ovosezonskog natjecanja Trofej Dinamo. Na terenima školskog igrališta u zagrebačkom kvartu Knežiji, Cvjetno Poliklinika Milojević svladala je u finalu stare znance Playbox Mr. Jack s 3:0, dignula prvi TD Knežija i revanširala se ekipi iz Rudeša za poraz u četvrtfinalu Črnomerca.

Treće mjesto osvojila je ekipa CB Li-la, a sve individualne nagrade otišle su u ruke igračima pobjedničke ekipe. Najboljim igračem proglašen je Mihovil Prgomet, prvi topnik turnira bio je Željko Petrović s 8 pogodaka, a najbolji vratar Karlo Maloševac.

Trofej Dinamo nastavlja s turnirom u Slavonskom Brodu koji počinje danas, a, ako kiša ne poremeti planove, završit će u subotu 6. srpnja. Turnir se igra u sjajnom sportskom kompleksu Klasije smještenom kraj Brodske tvrđave.

Nakon Slavonskog Broda slijedi ljetna pauza, a posljednji „kvalifikacijski“ turnir pred Šalatu igra se od 30. kolovoza do 1. rujna u Dugavama nakon kojega ćemo znati šest seniorskih i po četiri ženske i veteranske ekipe koje će sudjelovati na završnom turniru na Šalati.

Na Dugavama sudjeluju sve tri kategorije, a ovo poredak u lovu na Šalatu nakon pet turnira: